निषेधाज्ञाको मोडेल चेन्ज, कार्यालय जाने समय तोकियो, बहिर निस्कदा माक्स अनिवार्य

प्रकाशित मिति : September 2, 2020


काठमाडौं । विहिबारदेखी स्थानिय प्रशासनले १ साताको लागी निषेधाज्ञा थप गरेको छ । निषेधाज्ञाको मोडेल भने केही चेन्ज भएको छ । भोलीदेखी स्थानिय विहानको समयमा अत्यआवश्यक औषधी, खाद्यवस्तु र अत्यावश्यकीय वस्तु खरिदमा निष्कदा माक्स अनिवार्य लगाउनुपर्ने छ । त्यसैगरी कार्यालय समयबाहेक कर्मचारी तथा निजी आवश्यकीय कार्यालय जाने समय पनि निधार्एरण गरिएको छ ।

स्थानिय प्रशासनले नियमित सेवा प्रदान गर्नुपर्ने कार्यालयहरु, बैंक वित्तिय संस्थाका कर्मचारी भने विहान ९ बजेदेखि साढे १० बजेसम्म र बेलुका ३ देखि साढे ५ बजेसम्म कार्यालय जान आउन पाउनेछन । अन्यथा प्रहरीले पक्राउ गर्नेछ ।

ललितपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी नारायणप्रसाद भट्टका अनुसार उपत्यका निषेधाज्ञाको केही मोडालिटि चेन्ज भएको छ । घर बाहिर निस्कदा माक्स अनिवार्य लगाउन निर्देशन गरिएको भट्टले बताए । त्यस्तै कार्यलय समयपनि निर्धारण गरिएको छ । तोकिएको कार्यालय समयमा कर्मचारीले संबन्धीत संस्थाको परिचयपत्र अनिवार्य बोक्नुपर्ने व्यवस्था गरिएको छ ।

त्यसैगरी स्थानिय प्रशासनले फलफुल तरकारी तथा खाद्यान्न पसल खुल्ने समय बढाईएकाे छ । अव विहान ९ बजेसम्म खुल्दै अाएकाे तरकारी खाद्यान्न पसल ११ बजेसम्म खुल्नेछ । त्यस्तै निर्माण कार्यलाई नराेक्ने पनि निर्णय भएकाे छ । निर्माणकार्य संवन्धी सामग्री पसल दिउसाे २ वजेदेखी वेलुकी ९ बजेस्म खाेल्न पाईनेछ । त्यस्तै हाेटलहरूले प्याकिङ खानेकुरा हाेमडेलिभरी गर्न पाईनेछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

स्वर्गद्वारीमा जन्मियो अचम्मको बच्चा , उपचार गर्ने पैसा नभएर निराश भइ फर्किन बाध्य

प्यूठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका एक महिलाले अचम्मको बच्चा जन्माएकि छिन। स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ३ जलूकेकी

आज पोखरामा

Humanity First२० वर्ष अगाडी देखी सडकमा बास गर्दै डुली हिड्ने आमाको उद्दार@ मानवसेवा आश्रम शाखा

१३ बर्षदेखी जेनिशा तामाङ्गलाई हेर्नुहोस

आज काठमान्डूको अनामनगरमा एउटा कोठा भित्र बस्ने जेनिसा तामांङ्गको उद्दार भएको छ १३ बर्ष पुगेकी

नेपाली महिलाको भारतमा को ठी, यसरी पक्राउ परिन् चमेली

काठमाडौं- नेपाली महिलाले भारतमा पुगेर कोठी सञ्चालन गरेको फेला परेको छ । उनले नेपालबाट महिलालाई

ताजा अपडेट