झिंगा मार्न खोज्दा घरमा विस्फोट

प्रकाशित मिति : September 8, 2020


काठमाडौं । एउटा झिंगा मार्ने क्रममा फ्रान्सको डोर्डोग्ने शहरमा एक पुरुषले आफ्नो घरमा विस्फोट गराउन पुगेका छन् । करिव ८० वर्षिय नाम नखुलाइएका ति वृद्धले झिंगा मार्न बिद्युतिय किटनाषक यन्त्र प्रयोग गर्ने क्रममा ग्यास चुहएर विस्फोट भएको थियो ।

स्थानिय संचार माधयमले ति वृद्धलाई सो दुर्घटनामा सामान्य चोट पटक मात्र लागेको तथा घर बस्नै नहुने गरी ध्वस्त भएको जनाएका छन् । झिंगाको कारण रिसले चुर भएका उनी बिद्यतिय उपकरण लिएर झिंगा मार्न दौडादौड गरेको स्थानिय सुड ओएस्त अखवारले जनाएको छ । तर त्यो झिंगा मारिए वा मारिएन भन्ने स्पष्ट भएको छैन ।

प्रहरीका अनुसार यसरी किरा फटेंग्रा मार्ने क्रममा विगतमा पनि दुर्घटना हुने गरेको थियो । गत वर्ष ब्राजिलमा एकजना पुरुषले केहि साङ्ला मार्न घर पछाडि धारिलो हतियार प्रहार गर्दा पेट्रोलको भाँडोमा प्वाल पर्दा दुर्घटना भएको थियो ।एजेन्सी

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

स्वर्गद्वारीमा जन्मियो अचम्मको बच्चा , उपचार गर्ने पैसा नभएर निराश भइ फर्किन बाध्य

प्यूठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका एक महिलाले अचम्मको बच्चा जन्माएकि छिन। स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ३ जलूकेकी

आज पोखरामा

Humanity First२० वर्ष अगाडी देखी सडकमा बास गर्दै डुली हिड्ने आमाको उद्दार@ मानवसेवा आश्रम शाखा

१३ बर्षदेखी जेनिशा तामाङ्गलाई हेर्नुहोस

आज काठमान्डूको अनामनगरमा एउटा कोठा भित्र बस्ने जेनिसा तामांङ्गको उद्दार भएको छ १३ बर्ष पुगेकी

नेपाली महिलाको भारतमा को ठी, यसरी पक्राउ परिन् चमेली

काठमाडौं- नेपाली महिलाले भारतमा पुगेर कोठी सञ्चालन गरेको फेला परेको छ । उनले नेपालबाट महिलालाई

ताजा अपडेट