कुलमानबारे उर्जामन्त्रीले बल्ल मुख खोले, विहिबार पुर्ननियुक्ती हुने संभावना

प्रकाशित मिति : September 9, 2020


काठमाडौं । उर्जामन्त्री वर्षमान पुनले नेपाल विद्युत प्राधिकारणको कार्यकारी निर्देशक कुलमान घिसिङको पुर्ननियुक्ती बारे मुख खोलेका छन । ३ साता अघिनै कुलमानको पुर्ननियुक्तीबारे सामाजीक सञ्जालमा भाइरल भएपछि उर्जा, जलस्रोत तथा सिंचाइमन्त्री पुनले पुर्न नियुक्ती हुने बताएका छन ।

भदौ २९ गते कार्यकाल सकिन लागेका कुलमान घिसिङको पुर्न नियुक्ती संभवत बिहिबार बस्ने मन्त्रिपरिषद बैठकले गर्ने छ । ४ वर्ष अघि देश लोडसेडिङले आक्रान्त बनेको अवस्थामा घिसिङले नेतृत्व सम्हालेपछि विद्युत प्राधिकरणलाई राम्रो उचाइमा पुर्याएका थिए । २७ अर्व नोक्सानमा रहेको प्राधिकरणलाई घिसिङले वार्षिक १० अर्व नाफा गर्न सक्ने अवस्थामा पुर्याएका छन ।

बुधबार उर्जामन्त्री पुनले गृह जिल्ला रोल्पाको लिवाङ पुगेर घिसिङको पुर्न नियुक्तीको खुलासा गरेका हुन । प्रेस सङ्गठन नेपाल जिल्ला शाखा रोल्पाले आयोजना गरेको पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा घिसिङको पदावधि थप हुने बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

स्वर्गद्वारीमा जन्मियो अचम्मको बच्चा , उपचार गर्ने पैसा नभएर निराश भइ फर्किन बाध्य

प्यूठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका एक महिलाले अचम्मको बच्चा जन्माएकि छिन। स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ३ जलूकेकी

आज पोखरामा

Humanity First२० वर्ष अगाडी देखी सडकमा बास गर्दै डुली हिड्ने आमाको उद्दार@ मानवसेवा आश्रम शाखा

१३ बर्षदेखी जेनिशा तामाङ्गलाई हेर्नुहोस

आज काठमान्डूको अनामनगरमा एउटा कोठा भित्र बस्ने जेनिसा तामांङ्गको उद्दार भएको छ १३ बर्ष पुगेकी

नेपाली महिलाको भारतमा को ठी, यसरी पक्राउ परिन् चमेली

काठमाडौं- नेपाली महिलाले भारतमा पुगेर कोठी सञ्चालन गरेको फेला परेको छ । उनले नेपालबाट महिलालाई

ताजा अपडेट