जनरल इन्स्योरेन्सको ३० करोडको आईपिओ आउँदै, १५ दिनभित्र निष्काशन गर्छौ : तमोट

प्रकाशित मिति : September 10, 2020


काठमाडौं । नयाँ खुलेको निर्जीवन बीमा कम्पनी जनरल इन्स्योरेन्स कम्पनीले आईपिओ जारी गर्ने अनुमती पाएको छ । जनरल इन्स्योरेन्स कम्पनीले ३० लाख कित्ता आइपीओ निष्कासन गर्न नेपाल धितोपत्र बोर्डबाट अनुमती पाएको छ ।

कम्पनीले चुक्ता पुँजीको ३० प्रतिसत सेयर सर्वसाधारणको लागी जारी गर्न लागेको जनरल इन्स्योरेन्सका महाप्रवन्धक एसके तमोटले बताए । ७० प्रतिशत सस्थापक सेयर रहेको कम्पनीले आइपीओ निष्कासनका लागि गत असार ५ गते धितोपत्र बोर्डमा निवेदन दिएको थियो ।

जनरल इन्स्यारेन्सको चुक्ता पुँजी हाल ७० करोड रहेको छ । ३० करोडको आईपीओ प्रश्चात कम्पनीको चुक्ता पुँजी १ अर्ब पुग्नेछ । आगामी १५ दिनभित्र आइपिओ निश्काशन भइसक्ने कम्पनीका महाप्रवन्धक तमोटले बताए । धितोपत्र बोर्डबाट अनुमती आयो अव कम्पनी रजिष्टार जान्छौं सकेसम्म १५ दिनमै आइपिओ जारी गर्ने तयारीमा छौं तमोटले भने । कम्पनीको आइपीओको निक्ष्कासन तथा एनआइबिएल एस क्यापिटल छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

स्वर्गद्वारीमा जन्मियो अचम्मको बच्चा , उपचार गर्ने पैसा नभएर निराश भइ फर्किन बाध्य

प्यूठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका एक महिलाले अचम्मको बच्चा जन्माएकि छिन। स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ३ जलूकेकी

आज पोखरामा

Humanity First२० वर्ष अगाडी देखी सडकमा बास गर्दै डुली हिड्ने आमाको उद्दार@ मानवसेवा आश्रम शाखा

१३ बर्षदेखी जेनिशा तामाङ्गलाई हेर्नुहोस

आज काठमान्डूको अनामनगरमा एउटा कोठा भित्र बस्ने जेनिसा तामांङ्गको उद्दार भएको छ १३ बर्ष पुगेकी

नेपाली महिलाको भारतमा को ठी, यसरी पक्राउ परिन् चमेली

काठमाडौं- नेपाली महिलाले भारतमा पुगेर कोठी सञ्चालन गरेको फेला परेको छ । उनले नेपालबाट महिलालाई

ताजा अपडेट