सवारी पास समेत नक्कली बनाउने पक्राउ

प्रकाशित मिति : September 11, 2020


काठमाडौं । नेपाल प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो (सिआईवी )ले विदेशमा अलपत्र परि उद्दार मार्फत नेपाल आएका नागरीकहरुलाई होल्डीङ सेन्टरबाट दिईने सवारी अनुमती पत्र (पास) किर्ते गर्ने ब्यक्तिलाइ नियन्त्रणमा लिएको छ ।

पक्राउ पर्नेमा गोर्खा आरुघाट गाउपालीका १० घरभइ काठमाडौं महानगरपालिका २६ बस्ने २७ बर्षका बिश्व प्रकाश पनेरु छन् । उनलाइ सिआईवीको टोलीले टोखा नगरपालिका( ७ तिलिंगेटारबाट पक्राउ गरेको हो ।
पक्राउ परेका पनेरू पानस ब्याङ्क्वेट होल्डीङ सेन्टरमा नेपाल टेलिकमको सिम बितरण गर्न खटिएका डिलर प्रतिनिधि हुन् । उनले कोभिड १९ संकट व्यबस्थापन संचालन केन्द्र, छाउनी काठमाण्डौबाट जारी गरीएको विदेशमा अलपत्र परी उद्दार गरीएका यात्रुहरुलाई आआफ्नो घर ठेगानामा पठाउनका लागी होल्डीङ सेन्टरबाट दिईने सवारी अनुमती पत्र (सवारी पास) किर्ते सहिछाप गरी सर्बसाधारण व्यक्तिहरुलाई प्रति थान रु दुई हजार मा बिक्रि बितरण गर्दै आएका थिए ।

उनलाइ सिआइवीको टालीले पक्राउ गरी थप अनुसन्धान तथा आवश्यक कारवाहीको लागी महानगरीय प्रहरी वृत्त महाराजगंज पठाईएको छ । उनको साथबाट कोभिड(१९ संकट व्यबस्थापन संचालन केन्द्र, छाउनी काठमाण्डौबाट जारी गरीएको सही छाप गरेको पास (१ थान ,सही छाप नगरेको पास (१ थान गरि दुइवटा नक्कली पास बरामद गरेको सिआइवीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

स्वर्गद्वारीमा जन्मियो अचम्मको बच्चा , उपचार गर्ने पैसा नभएर निराश भइ फर्किन बाध्य

प्यूठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका एक महिलाले अचम्मको बच्चा जन्माएकि छिन। स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ३ जलूकेकी

आज पोखरामा

Humanity First२० वर्ष अगाडी देखी सडकमा बास गर्दै डुली हिड्ने आमाको उद्दार@ मानवसेवा आश्रम शाखा

१३ बर्षदेखी जेनिशा तामाङ्गलाई हेर्नुहोस

आज काठमान्डूको अनामनगरमा एउटा कोठा भित्र बस्ने जेनिसा तामांङ्गको उद्दार भएको छ १३ बर्ष पुगेकी

नेपाली महिलाको भारतमा को ठी, यसरी पक्राउ परिन् चमेली

काठमाडौं- नेपाली महिलाले भारतमा पुगेर कोठी सञ्चालन गरेको फेला परेको छ । उनले नेपालबाट महिलालाई

ताजा अपडेट