विषालु केमिकल हालेर ट्रम्पको नाममा चिठी आयो

प्रकाशित मिति : September 20, 2020


काठमाडौं । अमेरिकामा राष्ट्रपतीय निर्वाचन नजिकिँदै गर्दा ह्वाइटहाउसमा केही शंकास्पद चिठीहरु आएको बताइएको छ । ती चिठी राष्ट्रपतिका उम्मेदवार तथा वर्तमान राष्ट्रपति डोनल्ड ट्रम्पको नाममा आएका छन् । अमेरिकी अधिकारीहरुले पछिल्लो साता ह्वाइट हाउस र केही विभागहरुमा विषालु केमिकल सहितको खाम आएको बताएका हुन् । यसअघि पनि यस्ता चिठी आएको भए पनि यस पटक कहाँबाट कसले पठाएको भन्नेबारे स्पष्ट प्रमाण भेटिएको छैन ।

यद्यपि क्यानडाबाट एक महिलाले पठाएको हुनसक्ने आशंका सहित त्यसबारे गोप्य रुपमा छानविन गर्न थालिएको छ । साथै आतंकवादी गतिविधि पनि हुनसक्ने सम्भावना बारे पनि अनुसन्धान गरिने बताइएको छ । तर यस्तो गतिविधिलाई ह्वाइट हाउसले राष्ट्रपतिमाथि षड्यन्त्र गरिएको रुपमा व्याख्या गरेको छ । जसका लागि स्थानीय हुलाक प्रणालीको प्रयोग गरिएको ह्वाइटहाउसका अधिकारीले जनाए ।

अमेरिकी मिडियाका अनुसार वासिङटनमा आतंकवादविरुद्धको संयुक्त दस्ताले यस घटनाको जाँच गरेको छ । साथै न्युर्योक प्रहरीले पनि छानविनमा सहयोग गरिरहेको बताएको छ । उनीहरुले छानविन प्रारम्भिक चरणमा भएकाले घटनाबारे यकिन भइनसकेको बताइएको छ ।एजेन्सी

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

स्वर्गद्वारीमा जन्मियो अचम्मको बच्चा , उपचार गर्ने पैसा नभएर निराश भइ फर्किन बाध्य

प्यूठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका एक महिलाले अचम्मको बच्चा जन्माएकि छिन। स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ३ जलूकेकी

आज पोखरामा

Humanity First२० वर्ष अगाडी देखी सडकमा बास गर्दै डुली हिड्ने आमाको उद्दार@ मानवसेवा आश्रम शाखा

१३ बर्षदेखी जेनिशा तामाङ्गलाई हेर्नुहोस

आज काठमान्डूको अनामनगरमा एउटा कोठा भित्र बस्ने जेनिसा तामांङ्गको उद्दार भएको छ १३ बर्ष पुगेकी

नेपाली महिलाको भारतमा को ठी, यसरी पक्राउ परिन् चमेली

काठमाडौं- नेपाली महिलाले भारतमा पुगेर कोठी सञ्चालन गरेको फेला परेको छ । उनले नेपालबाट महिलालाई

ताजा अपडेट