रेनोकोे नयाँ क्वीड गाडी सार्वजनिक, थप स्टाइलिस र पूर्ण रूपमा लोडेड

प्रकाशित मिति : September 22, 2020


काठमाडौं ।

1.आकर्षक र नवीनताका स्तम्भहरूमा निर्मित, क्वीड नेपालमा रेनोको लागि एक महत्वपूर्ण मोडल हो ।

2. नयाँ क्वीडले आकर्षणको पूर्ण नयाँ स्तरको साथ इन्ट्री सेगमेन्टको मान सूचकांकलाई पुनः परिभाषित गर्दछ

3. नयाँ एसयूभीबाट प्रेरित अगाडिको भाग एक नयाँ सिग्नेचर लाइटिंग— एसयभी स्टाइल लो माउन्टेड हेडल्याम्पद्वारा सुस्पष्ट पारिएको छ । अगाडि भागमा मुख्य तत्व फस्ट—इन—क्लास सिल्भर स्ट्रीक एलईडी डीआरएल हो । एलईडी लाइट गाईडहरूको साथ टेल ल्याम्प पनि छ

4. एसयूभीमा ठूला आर १४ भोलक्यानो ग्रे मस्कुलर मल्टि स्पोक चक्का, एसयूभी स्किड प्लेटहरू र १८४ एमएम हाई ग्राउन्ड क्लियरेन्स विशेषताहरू छन्

5. नयाँ स्पोर्टी स्टीयरिंग ह्वील र स्पोर्टी ओरेन्ज ह्वाइट अपहोल्स्ट्रीको साथ एक नयाँ आन्तरिक अनुरुपताले स्ट्राइकिंग एक्सटेरियरसंग पूरक बनाउँछ । फस्ट—इन—क्लास एलईडी डिजिटल उपकरण क्लस्टर, एउटा फ्लोर कन्सोल माउन्ट गरिएको एएमटी डायल र २०.३२ सीएम टचस्क्रीन मिडियान्याभ इभोल्युसन को साथ पनि

रेनो, नेपालको नम्बर एक यूरोपीयन ब्रान्डले आज नयाँ क्वीड गाडी आकर्षक मूल्य रु २४.९९ लाखको शुरुवाती मुल्यमा सार्वजनिक गरेको छ । नेपालमा क्वीडको अपार सफलता पछि, नयाँ क्वीड गाडी डिजाइन, नवीनता र आधुनिकताको हिसाबले सफल उत्पादन हो जसले स्वामित्वको अधिक मूल्य र उत्तम—श्रेणीको लागत प्रदान गर्ने कम्पनीले जनाएको छ ।

आकर्षक र नवीनताका स्तम्भहरूमा निर्मित, क्वीड नेपालमा रेनोको लागि खेल परिवर्तन गर्ने उत्पादन भएको छ । नयाँ क्वीड गाडी बोल्ड, अधिक स्टाइलिश र धेरै लोडेड फस्ट—इन—क्लास सुविधाहरूको साथ आउँछ । नयाँ क्वीड गाडी १ लिटर एससीई (स्मार्ट कन्ट्रोल इफिसेन्सी) पाउरट्रेन मैन्युअल र स्वचालित प्रसारण विकल्पहरूमा उपलब्ध छ ।

रेनोले गाडीको “आकर्षक” पिलर सुनिश्चित गर्न विशेष ध्यान दिएको छ, जुन एक प्रमुख यूएसपी भएको छ, गाडीको आन्तरिक र बाहिरी भागमा धेरै डिजाइन बृद्धिसँग धेरै नचस् लिएको छ । नवीनतामा केन्द्रित रहँदै रेनोले नयाँ क्वीडमा आधुनिक र सुविधाजनक विशेषताहरुको सही मिश्रणको सुनिश्चित गर्दछ । अर्को पक्ष जसमा नयाँ क्वीडले उत्तम रूपमा स्वामित्व लागत वितरण गर्दछ, क्लास लिडिंग वारेन्टी र सम्बद्ध सेवाहरू द्वारा सक्षम गरिएको छ, जसले अझ क्वीडलाई “किफायती” स्तम्भको रुपमा बढाउँदछ ।

नयाँ क्वीड गाडी आज देखि रेनाकोे सबै डीलरशिपमा उपलब्ध रहेका छन् । एडभान्स अटोमोबाइल प्रा.लि. का प्रबन्ध निर्देशक निकुञ्ज अग्रवालले भने, “रेनो क्वीडले पहिले नै नेपालमा एक कडा र बफादार ग्राहक आधार स्थापना गरिसकेको छ र नयाँ क्वीडले हाम्रो विस्तार योजनाहरूमा महत्त्वपूर्ण भूमिका खेल्नेछ र डिजाईन, नवीनता र आधुनिकताका क्षेत्रमा नयाँ बेन्चमार्क सेट गर्नेछ । हामी नेपालमा नयाँ क्वीड भित्र्याउन पाउँदा धेरै उत्साहित छौं । हालको अवस्थालाई ध्यानमा राख्दै हामी डिजिटल प्लेटफार्मको प्रयोग गरेर गाडी लन्च गर्दैछौं र हामी पनि यो अवसर सबैलाई सुरक्षित र स्वस्थ रहन अनुरोध गर्दछौं । ”

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

स्वर्गद्वारीमा जन्मियो अचम्मको बच्चा , उपचार गर्ने पैसा नभएर निराश भइ फर्किन बाध्य

प्यूठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका एक महिलाले अचम्मको बच्चा जन्माएकि छिन। स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ३ जलूकेकी

आज पोखरामा

Humanity First२० वर्ष अगाडी देखी सडकमा बास गर्दै डुली हिड्ने आमाको उद्दार@ मानवसेवा आश्रम शाखा

१३ बर्षदेखी जेनिशा तामाङ्गलाई हेर्नुहोस

आज काठमान्डूको अनामनगरमा एउटा कोठा भित्र बस्ने जेनिसा तामांङ्गको उद्दार भएको छ १३ बर्ष पुगेकी

नेपाली महिलाको भारतमा को ठी, यसरी पक्राउ परिन् चमेली

काठमाडौं- नेपाली महिलाले भारतमा पुगेर कोठी सञ्चालन गरेको फेला परेको छ । उनले नेपालबाट महिलालाई

ताजा अपडेट