क्रमिक ओरालो लाग्दै सुनचाँदीको मूल्य, बुधबार तोलामा १२ सयले घट्यो

प्रकाशित मिति : September 23, 2020


काठमाडौं । सुनचाँदीको मूल्यमा गिरावट आउन थालेको छ । लाखभन्दा बढि मूल्य कायम गरेको सुनको मूल्यमा ओरालो लागेको छ । बुधबार तोलामा १२ सय रुपैयाँले सुनको मूल्यमा गिरावट आएको छ । मंगलबार तोलामा १७ सय रुपैयाँले घटेको थियो ।

बुधबार छापावाला सुन प्रतितोला ९४ हजार ३ सय रुपैयाँमा र तेजाबी सुन प्रतितोला ९३ हजार ८०० रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । त्यस्तै बुधबार चाँदीको मूल्य पनि तोलामा ४० रुपैयाँले घटेको छ । यस दिन चाँदी प्रतितोला एक हजार १९० रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको छ ।

मंगलबार सुनको मूल्यमा भारी गिरावट आएर १७ सयले घटेको थियो । सुनको मुल्यमा अझै गिरावट आउने विश्लेशकहरुले बताएका छन । सोमबार ९७ हजार २ सयमा कारोवार भएको तेजावी सुन मंगलबार भने प्रतितोला ९५ हजार ५५० रुपैयाँ कायम भएको थियो ।

मंगलबार चाँदीको मूल्य तोलामा ९० रुपैयाँले घटेको थियो । अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा डलरको मूल्य उच्च दरले बढेसँगै सुनको मूल्य घटेको बताइएको छ । त्यसैको प्रभाव नेपाल सुनचाँदी बजारमा पनि परेको हो । अन्तर्राष्ट्रिय बजार अनुसार नेपालमा पनि सुनचाँदीको मूल्य निर्धारण हुने गर्दछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

स्वर्गद्वारीमा जन्मियो अचम्मको बच्चा , उपचार गर्ने पैसा नभएर निराश भइ फर्किन बाध्य

प्यूठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका एक महिलाले अचम्मको बच्चा जन्माएकि छिन। स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ३ जलूकेकी

आज पोखरामा

Humanity First२० वर्ष अगाडी देखी सडकमा बास गर्दै डुली हिड्ने आमाको उद्दार@ मानवसेवा आश्रम शाखा

१३ बर्षदेखी जेनिशा तामाङ्गलाई हेर्नुहोस

आज काठमान्डूको अनामनगरमा एउटा कोठा भित्र बस्ने जेनिसा तामांङ्गको उद्दार भएको छ १३ बर्ष पुगेकी

नेपाली महिलाको भारतमा को ठी, यसरी पक्राउ परिन् चमेली

काठमाडौं- नेपाली महिलाले भारतमा पुगेर कोठी सञ्चालन गरेको फेला परेको छ । उनले नेपालबाट महिलालाई

ताजा अपडेट