मुखियालाई सानिमा लाइफ सीईओ बन्ने बाटो खुल्यो, बीमा समितिले दियो सहमति

प्रकाशित मिति : September 25, 2020


काठमाडौं । शंकास्पद शैक्षिक प्रमाणपत्रको छानबिनमा परेका अगम मुखिलाई बीमा समितिले सानिमा लाइफ इन्स्योरेन्सको प्रमुख कार्यकारी अधिकृत बन्न बाटो खोलिदिएको छ ।

रिलायवल लाइफ इन्स्योरेन्सको नायव प्रमुख कार्यकारी अधिकृतबाट राजिनामा दिएका उनी सानिमाको नेतृत्व सम्हाल्न जाँदै छन् । बीमा क्षेत्रको नियामक निकाय बीमा समितिले हिजो बिहीबारनै मुखियालाई सीईओ बन्ने बाटो खोलिदिएको छ । बीमा समित स्रोतले भन्यो आइतबार मुखियाले प्रमाणपत्रको इकुसभ्यालेन्ट पेश गरेका थिए । समितिले आवश्यक छानविन गरी मुखियालाई सीईओ नियुक्तीको बाटो खोलिदिएको हो ।

नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्समा लामो समय आइटीमा काम गरेका मुखिया रिलायवल नेपाल लाइफ खुल्ने वित्तिकै डेपुटी सीईओमा गएका थिए । मुखियालाई सानिमा लाइफ इन्स्योरेन्सको सीईओ बनाउन २ साताअघि संचालक समितिले निर्णयगरी पठाएको थियो ।

विद्यालय र स्नातक तहसम्म भारतमा पढेको शैक्षिक प्रमाणपत्र पेश गरेपछि बीमा समितिले उक्त प्रमाणपत्रको बैधानिकता जाँच गरेको जनाएको छ । ‘हामीले विहीवार उनलाई सानिमाको सीईओ बन्न संद्धान्तिक सहमति दिएका छौं,’ बीमा समिति स्रोतले भन्यो । अव छिट्टै सानिमा लाइफ इन्स्योरेन्सको संचालक समिति बैठकले उनलाई सीईओमा नियुक्त गर्न सक्नेछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

स्वर्गद्वारीमा जन्मियो अचम्मको बच्चा , उपचार गर्ने पैसा नभएर निराश भइ फर्किन बाध्य

प्यूठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका एक महिलाले अचम्मको बच्चा जन्माएकि छिन। स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ३ जलूकेकी

आज पोखरामा

Humanity First२० वर्ष अगाडी देखी सडकमा बास गर्दै डुली हिड्ने आमाको उद्दार@ मानवसेवा आश्रम शाखा

१३ बर्षदेखी जेनिशा तामाङ्गलाई हेर्नुहोस

आज काठमान्डूको अनामनगरमा एउटा कोठा भित्र बस्ने जेनिसा तामांङ्गको उद्दार भएको छ १३ बर्ष पुगेकी

नेपाली महिलाको भारतमा को ठी, यसरी पक्राउ परिन् चमेली

काठमाडौं- नेपाली महिलाले भारतमा पुगेर कोठी सञ्चालन गरेको फेला परेको छ । उनले नेपालबाट महिलालाई

ताजा अपडेट